Ev Alarm Sistemleri

Alarm Sistemi İçin Tıkla Ara

Ev Alarm Sistemleri

Güvenlik ihtiyacının her geçen gün arttığı günümüzde, koruma büyük ölçüde ev alarm sistemleri ile sağlanıyor.

Aşağıda verilen ev alarm sistemleri özellikleri, çeşitleri, fiyatları üzerinden hangi alarm sisteminin sizin için yeterli olduğuna karar verebilirsiniz.

Ev Alarm Sistemleri Çeşitleri

Ev alarm sistemleri geliştirilip, çok sayıda çeşit oluşturulmuştur. Bu sayede güvenliğinizin en iyi şekilde sağlanması mümkün olmaktadır. Alarm sistemlerinin çeşitleri arasından sizin ihtiyaç duyduğunuz sistem hangisi ise direkt olarak seçiminizi yaparak, satın alabilirsiniz. Aşağıda sistem çeşitleri sunulmuştur.

 • Yangın Alarmı: Evleriniz için en çok gerekli olan alarm sistemlerinden biri yangın alarmıdır. Yan alarmlarının kurulumu çeşitli şekilde olabilir. Direkt olarak sahip olduğu sensör sayesinde dumanı – kokuyu algılayarak, önlem almanız için sinyal verecektir.
 • Su Baskını Alarmı: Evler için sık sık tercih edilen alarm sistemleri arasında su baskını alarmı bulunmaktadır. Alarm sisteminin kurulmasının ardından, hareketi algılama ve sensörlerin sayesinde, direkt olarak su baskını alarmının çalışması söz konusu olmaktadır.
 • Hırsız Alarmı: Pek çok evde sıklıkla rastlama ihtimalinizin olduğu hırsız alarmı, farklı çeşitlerden oluşuyor. Koruma işleminin ne şekilde olmasını istediğinize göre, direkt olarak alarm seçiminizi yapabilirsiniz. Alarm sisteminin çalışması ile oluşabilecek kötü durumların önüne geçilecektir. Alarm sisteminin evcil hayvanlara duyarlı olması önemlidir.
 • Gaz Kaçağı Alarmı: Yangın alarmı ile aynı çalışma prensibine sahiptir. Alarmın çalışması, sensörlerin koku algılaması ile olacaktır. Direkt olarak kokunun algılanması ile alarm verilecektir. Gaz kaçağı ile tehlikeli bir durum yaşanmasının önüne geçilecektir.
 • Acil Durum Alarmı: Alarm çeşitleri arasında, acil durum alarmı bulunuyor. Alarm sistemleri içinde tercih edilen bir alarm olduğunu söyleyebiliriz. Bu alarm sistemi oluşturulmuş olan buton ile çalışır. Özellikle bakıma muhtaç olan kişilerin odalarında yer alır. Tehlikeli bir anda direkt olarak kullanılarak, acil durum ekiplerinin gelmesi sağlanır.

 

Kablolu Alarm Sistemleri

Alarm sistemlerinin çeşitleri, kurum sistemine göre de değişiyor. Alarm sistemlerinin kurulumunun kablolar aracılığıyla gerçekleşmesi halinde, kablolu alarm sistemleri üzerinden hizmet almış olacaksınız. Alarm sistemlerinin kablolu özelliği ile sizlere ulaştırılıyor olması önemlidir. Kurulumunun sizin için uygun olması durumunda, bu alarm sistemlerini tercih edebilirsiniz.

Kablolu alarm sistemleri;

 • Yangın alarmı
 • Hırsızlık alarmı
 • Su baskını alarmı
 • Kamera güvenlik sistemi
 • Acil durum alarmı gibi pek çok alarm seçeneğini kapsamaktadır.

Yukarıda verilen alarm sistemleri arasından birinin kurulumunu sağlayarak avantaj elde edebilirsiniz. Sunulmuş olan hizmet sayesinde evinizin güvenliği %100 sağlanacaktır. Bunun için yetkililer ile iletişime geçerek, kablolu alarm sistemleri arasından ihtiyaç duyduğunuzun kurulumunu sağlayabilirsiniz.

Kablosuz Alarm Sistemleri

Alarm sistemlerinin kurulumuna göre ikinci seçenek kablosuz alarm sistemleri olarak verilmiştir. Alarm sistemlerinin kurulumunda kablosuz şekilde kurulumun olması önemlidir. Koruma işlevinin bu sistemde de görülmesini dışında, kablosuz olması ile elde edeceğiniz avantajlar olacaktır. Avantajlı şekilde evinizin korumasını sağlayarak, direkt olarak güvenliğinizi sürdürebilirsiniz.

Kablosuz alarm sistemleri ile elde edeceğiniz avantajlar;

 • Eviniz için hızlı şekilde kurulum yapılır.
 • Kurulumun ardından herhangi bir sorun yaşanmayacaktır.
 • Ev alarm sistemleri içinde rahatça tercih edilebileceğiniz alarmların hepsi bulunmaktadır.

Aşağıda verilen alarm sistemlerini kablosuz şekilde kurdurma şansınız olacak.  Genel olarak kablosuz sistemlerin, buton ile çalıştığını bilmelisiniz. Özelliklerini inceleyerek, sizin için gerekli olması durumunda kurulumunu talep edebilirsiniz.

 • Yangın Alarmı
 • Acil Durum Alarmı
 • Hırsızlık Alarmı
 • Su Baskını Alarmı kurulabilir.

 

Alarm Sistemleri Avantajları

Alarm sistemlerinin avantajları nedir gibi bir soru sorabilirsiniz. Her yangın sistemi ile elde edeceğiniz avantaj farklı olacaktır. Aşağıda verilen alarm sistemleri üzerinden, kurulumunun ardından ne gibi avantajlarınız olacağını öğrenebilirsiniz.

Yangın alarm sistemi ile elde edeceğiniz avantaj; eviniz zarar görmeden itfaiyeye haber ulaşacak olmasıdır. Koku algılama sistemi ile çalışmaktadır.

Hırsızlık alarmı ile elde edeceğiniz avantaj; evde gerçekleşen bir hareket durumunda, direkt olarak alarm sistemi devreye girecektir. Evcil hayvanlar için duyarlı olması sayesinde, zorluk yaşamayacaksınız.

Su baskını alarmı ile ise evinizde mülkünüzün zarar görmesinin önüne geçerek, direkt olarak alarm sisteminin çalışması sağlanacaktır.

Acil durum alarmı ile elde edeceğiniz avantaj ise direkt olarak sizin ya da yakınınızın yardım istemesi söz konusu olacak. Bu durumda herhangi bir durumda zarar görülmesinin büyük ölçüde önüne geçilecektir.

Alarm Sistemleri Nasıl Çalışır?

Alarm sistemleri nasıl çalışır sorusunun sık sorulan sorular arasında olduğunu söyleyebiliriz. Baktığınızda, alarm sisteminin çalışması hemen hemen hepsinde aynı şekilde işlemektedir. Aşağıda verilen bilgiler üzerinden, alarm sisteminin nasıl çalıştığı hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

Öncelikli olarak tehlike algılanacaktır;

 • Yangın alarmı için dumanın algılanması
 • Su baskını için suyun algılanması
 • Hırsızlık için hareketin algılanması
 • Acil durum için ise butona basılması şeklinde cevaplanabilir.

İkinci olarak ise bu sinyallerin alarm sistemleri kurulumunda vermiş olduğunuz telefona numarasına bildiri olarak gitmesi söz konusudur.

 • Verdiğiniz iletişim bilgileri
 • Alarm sistem yetkilileri

Yukarıda verilen seçeneklerden birine alarm sisteminin direkt olarak sinyal göndereceğini bilmelisiniz. Sizin tarafınızdan ya da alarm sistem yetkilileri tarafından sizin onayınızın alınmasının ardından evinize gerekli ekibin gönderilmesi sağlanacaktır. Bu sayede sorun yaşamadan direkt olarak müdahale edilmesi sağlanacaktır.

Alarm Fiyatları

Hizmetten yararlanmak isteyeceğiniz alarm sistemleri için alarm fiyatları nedir gibi bir soru sorabilirsiniz. Sormuş olduğunuz bu sorunun cevaplanmasının ardından direkt olarak kurulumun yapılmasını sağlayarak, alarm sistemi ile evinizin korunmasını sağlayabilirsiniz.

Fiyatları verilmiş olan alarm sistemleri arasından uygun fiyatta olanı tercih etmeniz mümkündür. Zaman zaman yapılan kampanyaları takip ederek direkt olarak alarm sistemlerinin kurulumu ekonomik şekle getirebilirsiniz. İndirimleri takip ederek, indirimli olarak sunulmuş olan fiyatlar beraberinde alarm sisteminin kurulumunu yapabilirsiniz.

Yangın Alarmı Fiyatları;

Alarm sistemleri üzerinden fiyatlara bakacak olursak, yangın alarmının uygun fiyatlı şekilde evinize kurulumu yapılabilir. Bu sayede güvenli bir şekilde evinizin koruması sağlanacaktır. Ekonomik şekilde alarm sisteminin kurulumunu yaptırarak, yangın için önlem alabilirsiniz.

Hırsızlık Alarmı Fiyatları;

En uygun alarm sistemi ücretleri hırsızlık alarmı için geçerlidir. Direkt olarak alarm sisteminin kurulumu için talep oluşturup, ekonomik şekilde hırsızlık olayından kurtulabilirsiniz. Alarm sistemleri arasından seçiminizi yaparak, hırsızlık için gereken önlemi alabilirsiniz.

Su Baskını Alarmı Fiyatları;

Diğer alarm sistemlerine göre ücretlendirme konusunda biraz daha pahalı olabilir. Kurulum açısından kolay olduğundan, su baskınının önleyicisi olması adına alarm taktırabilirsiniz. Kısa sürede alarm sistemi aktif hale gelerek, koruma sağlanacaktır.

Acil Durum Alarmı Fiyatları;

En uygun fiyatlar ile ulaşabileceğiniz alarm sistemi acil durum alarmıdır. Küçük bir bağlantı ile direkt olarak butonu kullanmanız halinde, alarm sisteminden yararlanmanız mümkün oluyor. Bunu bilerek hareket etmeniz halinde kurulumu için talep oluşturmanız sağlanacaktır.

Yukarıda verilen alarm sistemlerinin kendi içinde fiyatlarının farklılaştığını bilmelisiniz. Kurulacak olduğu alana göre, alanın büyüklüğüne göre, kablolu ya da kablosuz sistemler arasından seçilmiş olmasına göre direkt olarak fiyat belirlenecektir. Alarm fiyatları adı altında sunmuş olan fiyatlar üzerinden, ekonomik şekilde alarm sistemi kurdurmanın avantajını elde edebilirsiniz.

Alarm sistemi kurulumu için direkt olarak iletişim numaraları üzerinden bilgi talep etmeniz yeterli olur.

 

güvenlik kamera sistemleri güvenlik kamerası paket kamera güvenlik kamera seti